Deprecated: Function eregi() is deprecated in /domains/dyskretna.pl/public_html/application.php on line 16
Regulamin
Witamy w sklepie internetowym
z odzieżą dyskretna.pl

» Regulamin

 1. Sklep internetowy, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.dyskretna.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
 2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).
 3. Właścicielem sklepu "Dyskretna.Pl" jest Piotr Kawałko, a siedziba naszej firmy znajduję się w Olszynie

  PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 4. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.
 5. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego na stronach sklepu internetowego.
 6. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma PHU FENIKS Piotr Kawałko z siedzibą w 59-830 Olszyna ul.Legnicka 59 zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
 7. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 8. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień w sposób niczym niesugerujący zawartości przesyłki. Firma wysyłająca jest firmą Usługowa-Handlową.
 9. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
 10. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę.
 11. Zamówienia będą przyjmowane 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
 12. Internetowy Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
 13. Zamówienia będą zrealizowane maksymalnie w ciągu 4 dni roboczych choć produkty ze stanem dostępności ”od ręki” staramy się wysyłać następnego dnia roboczego po złożeniu zamówieniu w przypadku pobrania lub po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto w przypadku wpłaty.
 14. Zamówienia poniżej 30,00 zł będą realizowane tylko przy płatności przelewem
 15. Zamówienia będą przesyłane za pośrednictwem poczty polskiej i kuriera:
  Płatność za pobraniem, poczta polska - 16,00 zł
  Płatność przelewem, poczta polska - 10,00zł
  Płatność kurierem za pobraniem - 16,00 zł
  Płatność kurierem po przelewie - 12,00 zł, pełny cennik w zakładce „koszty przesyłek”
 16. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

  WYMIANY - REKLAMACJE

 17. Udzielamy Państwu gwarancji zwrotu zakupionego towaru w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania.
 18. Warunkiem zwrotu lub wymiany jest odesłanie towaru w nienaruszonym stanie i z paragonem, tzn: towar musi być czysty, nie uszkodzony, pozbawiony zapachów (np.perfumy), w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Jeżeli opakowanie będzie zniszczone zwrot pieniędzy zostanie pomniejszony procentowo do zniszczenia opakowania. Biustonosze push-up ( dotyczy tez bikini) odsyłane w kopertach bąbelkowych nie będą podlegały wymianie ani zwrotowi ponieważ często ulegają uszkodzeniu podczas transportu przez co nie nadają się do dalszej odsprzedaży, należy odsyłać wyłącznie w pudełkach kartonowych.
 19. Towar należy przesłać na adres: PHU "Dyskretna.Pl" Alicja Kawałko, ul.Wolności 69A, 59-830 Olszyna.
 20. Zwrot wysyłany jest na koszt kupującego(przesyłka dotycząca wymiany np. na inny rozmiar również płatna 10zł).
 21. Do każdej wymiany, reklamacji czy zwrotu proszę załączyć paragon oraz formularz
 22. Po odebraniu przesyłki przekażemy Państwu pieniądze na konto bankowe(pomniejszone o koszt przelewu 1,50zł), którego numer należy dołączyć do wysyłanego do nas towaru. W przypadku, gdy pieniądze mają być dostarczone przekazem pocztowym, odejmujemy od zwracanej kwoty koszt przekazu pocztowego (minimum 5,50 zł).
 23. Koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep pokrywa Dyskretna.pl.
 24. Istnieje możliwość wymiany zakupionego towaru na inny rozmiar lub inny produkt (zostaną uwzględnione różnice w cenie). Gdyby przesłany towar nie sprostał Państwa oczekiwaniom, możliwy jest zwrot zamówionych produktów w terminie 10 dni od daty ich otrzymania.
 25. Przesyłki wysyłane do nas za pobraniem nie będą odbierane( dotyczy to wymian i zwrotów)
 26. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na  przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep <nazwa Sklepu>  oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych Klienta w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie Dyskretna.pl (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

» Nowości w dyskretnej

Bielizna :

Odzież :

Dla kupujących :

Informacje :

2003 - 2009 © Dyskretna.pl Sklep internetowy z bielizną damską i męską. Stroje kąpielowe, bielizna koronkowa, garderoba damska, bielizna ekskluzywna.